Naša spoločnosť

Spoločnosť Stonebridge UK Limited je rodinná firma tretej generácie a bola založená v roku 1947.

O NÁS

Sme hlavným dodávateľom opracovaných komponentov z dreva, ktoré sa dajú využiť pri širokej škále aplikácií. Hoci nábytok predstavuje väčšinu našej výroby, dodávame komponenty v čoraz väčšom rozsahu výrobnému a stavebnému odvetviu. Naše tvarované komponenty vyrábame väčšinou z brezových alebo bukových lúpaných dýh, a to v kvalite odhaleného dreva a čalúnenia. Pracujeme aj s inými materiálmi, ako napr. dýha Reholz 3D, dekoračná dýha, preglejka (ohýbaná preglejka a tvarovaná preglejka), MDF, drevotrieska, laminát, korok a linoleum.

Špecializujeme sa na výrobu ohnutých drevených komponentov a montovaných stoličiek a rámov mäkkých sedadiel podľa špecifikácie zákazníka a radi pracujeme so zákazníkmi a dizajnérmi v počiatočnom štádiu nového projektu s cieľom pochopiť koncept a aplikáciu. Vyrábame aj štandardné komponenty a súpravy na stoličky, ktoré navrhujú buď naši alebo poprední britskí dizajnéri. Naše výrobky môžeme dodávať buď v surovom stave, alebo v prípade potreby zafarbené, natreté, nalakované alebo natreté ochranným náterom odolným voči ohňu.

Vďaka dobrej pozícii so závodmi v Spojenom kráľovstve a na Slovensku dokážme dodať vysokokvalitné výrobky za konkurenčné ceny v krátkych termínoch (obvykle do 4 týždňov od prijatia objednávky na výrobky, ktoré nie sú skladom). V súčasnosti vyrába všetky naše produkty spoločnosť Stonebridge SK, naša dcérska spoločnosť nachádzajúca sa v strednej Európe, pričom sa dizajn, vývoj a montáž komponentov aj naďalej vykonáva v Spojenom kráľovstve.


MATERIÁLY

MATERIÁLY

Naše dvojité zakrivené komponenty sa zvyčajne vyrábajú z brezových alebo bukových lúpaných dýh, a to v kvalite drevo a s čalúnením.

Pracujeme aj s inými materiálmi, ako je dýha Reholz 3D, dekoračné dyhy, ako orech, dub a javor, preglejka (ohýbaná preglejka a tvarovaná preglejka), MDF, drevotrieska, laminát, korok a linoleum.

Viac informácií: